होमपेज केही सेकेण्डमा लोड हुनेछ।

Advertisement area

  • Skip this

Advertisement area

आइतवार, असार ३०, २०८१
जोडिनुहोस
  • होमपेज
  • देश/प्रदेश
  • नेकपा बाजुराका पदाधिकारीहरु यी हुन (हेर्नुहास सुचिसहित)
देश/प्रदेश

नेकपा बाजुराका पदाधिकारीहरु यी हुन (हेर्नुहास सुचिसहित)

  • नागरिक रैबार
नेकपा बाजुराका पदाधिकारीहरु यी हुन (हेर्नुहास सुचिसहित)

नागरिक रैबार/बाजुरा १ फागुन। नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) बाजुराले पूर्णता पाएको छ । बुधबार सदरमुकाम मार्तडीस्थित नेकपाको पार्टी कार्यालयमा बसेको पदाधिकारीहरुको वैठकले बाजुरा जिल्ला कमिटीलाई पूर्णता दिईएको हो ।नेकपा बाजुराको बैठकमा बाजुरा जिल्ला इन्चार्ज लालबहादुर थापा, सह–इन्चार्ज प्रकाश बहादुर शाह, अध्यक्ष कालीबहादुर शाही र सचिव भरत बुढाको सहित पदाधिकारीहरुको सयुक्त बैठकले कार्यविभाजन गरेको छ ।
हेर्नुहोस कसको जिम्मेवारी के ?
सचिवालय
१.अध्यक्ष क.कालीबहादुर शाही (साविक नेकपा एमाले)
२. सचिब क. भरत बहादुर बुढा (साविक एनेकपा माओवादी)
३. सचिवालय सदस्य क. गगन बहादुर रावल (साविक नेकपा एमाले)
४. सचिवालय सदस्य क. लालबहादुर ओली
५. सचिवालय सदस्य क. जनक कुमार बहोहर
६. सचिवालय सदस्य क. भरत थापा
७. सचिवालय सदस्य क. अमरबहादुर खड्का
८. सचिवालय सदस्य क. पेम्बा गरुङ्ग भोटे
९. सचिवालय सदस्य क. काँशी ब. बि.क.
१०. सचिवालय सदस्य क. रामबहादुर बाँनिया
११. सचिवालय सदस्य क. हरीबहादुर रोकाया
१२. सचिवालय सदस्य क. पुरबहादुर रावत
१३. सचिवालय सदस्य क. मनदेवी ओली
१४. सचिवालय सदस्य क. दिपक रावत
१५. सचिवालय सदस्य क. जनक बिष्ट
१६. सचिवालय सदस्य क. विष्णु ऐडी
१७. सचिवालय सदस्य क. नन्दबहादुर शाही
१८. सचिवालय सदस्य क. बीरबहादुर शाही
१९. सचिवालय सदस्य क. मनबहादुर बिष्ट
२०. सचिवालय सदस्य क. लोकजंग हमाल
२१. सचिवालय सदस्य क. लालबहादुर खड्का
२२. सचिवालय सदस्य क. दिलबहादुर रावत
२३. सचिवालय सदस्य क. अर्जुन रोकाया
२४. सचिवालय सदस्य क. बिरेन्द्र ब. रोकाया
२५. सचिवालय सदस्य क. नन्दबहादुर रोकाया
२६. सचिवालय सदस्य क. सिता थापा
२७. सचिवालय सदस्य क. तुलसीराम रोकाया
२८. सचिवालय सदस्य क.दलबहादुर भाट
२९. सचिवालय सदस्य क.जंगबहादुर बुढा
३०. सचिवालय सदस्य क.नन्दराज पण्डित
३१. सचिवालय सदस्य क.बृख भण्डारी बुढा
३२. सचिवालय सदस्य क. अर्जुन बहादुर रोकाया (सविक एनेकपा माओवादी)
३३. सचिवालय सदस्य क.नयाराम वि.क
३४. सचिवालय सदस्य क.काली ब. धराला
३५. सचिवालय सदस्य क.बिनिता बि.क
३६. सचिवालय सदस्य क.रमेशराज बि.क
३७. सचिवालय सदस्य क.दिपेन्द्र बुढा
३८. सचिवालय सदस्य क.दिनेशराज जैशी
३९्. सचिवालय सदस्य क.चन्द्र ब. सुनार
४०. सचिवालय सदस्य क.दिपक डिसी
४१. सचिवालय सदस्य क.भरत बि.क
४२. सचिवालय सदस्य क.मनोज बि.क
४३. सचिवालय सदस्य क.मनराज भण्डारी
४४. सचिवालय सदस्य क.मोहन बुढा
४५. सचिवालय सदस्य क.रमेश रावल
४६. सचिवालय सदस्य क.जानकी रोकाया
४७. सचिवालय सदस्य क.अर्थराज बुढा
४८. सचिवालय सदस्य क.उब्जन भण्डारी
४९. सचिवालय सदस्य क.प्रकाश शाही
५०. सचिवालय सदस्य क.दानबहादुर खड्का
५१. सचिवालय सदस्य क.नरेन्द बुढा
बिभाग
१. अर्थ तथा योजना बिभिाग: प्रमुख क. अर्जुन बहादुर रोकाया
२. उद्योग तथा बाणिज्य बिभाग: प्रमुख क. तुलसीराम रोकाया
३. उपोक्ता हित तथा आपुर्ति बिभाग:  प्रमुख क. कमल धराला
४. कृषि तथा भूमिसुधार बिभिाग : प्रमुख क. मनोज बि.क
५. खानेपानी तथा सरसफाई बिभिाग: प्रमुख क. जानकी रोकाया
६. जलस्रोत, सिंचाई तथा उर्जा बिभाग: प्रमुख क. बृज बम
७. निर्बाचन बिभाग: प्रमुख क. नयाँराम बि.क
८. न्याय, कानून तथा मानव अधिकार बिभाग: प्रमुख क. पुर बहादुर रावत
९. पर्यटन, प्रवद्र्धन तथा नागरिक उड्यन बिभाग: प्रमुख क. मेघराज शाही
१०. पार्टी स्कुल बिभाग: प्रमुख क. जनक कुमार बोहरा
११. प्रचार तथा प्रकाशन बिभाग: प्रमुख क. अमर बहादुर खड्का
१२. पुस्तकालय तथा अभिलेनख बिभाग: प्रमुख क. मनदेवी ओली
१३. भौतिक पूर्वाधार तथा यातायात ब्यवस्था विभाग: प्रमुख क. गगन बहादुर रावल
१४. युवा तथा खेलकुद बिभाग: प्रमुख क. दिल बहादुर कुवर
१५. राजकिय मामिला तथा शुसासन बिभाग: प्रमुख क. भरत थापा
१६. वन तथा वातावरण बिभाग : प्रमुख क. रमेश रावल
१७. बिज्ञान तथा प्रबिधि बिभाग: प्रमुख क. दिल ब. रावत
१८. शिक्षा तथा मानव स्रोत बिभाग : प्रमुख क. मन ब. विष्ट
१९. श्रम तथा रोजगार बिभाग : प्रमुख क. बिनिता बि.क
२०. संगठन बिभाग : प्रमुख क. काँशीबहादुर बि.क
२१. समाज कल्याण बिभाग : प्रमुख क. हिक्मत थापा
२२. सहकारी तथा गरिबी निवारण बिभाग : प्रमुख क. दिनेशराज जैशी
२३. शहरी विकास बिभाग : प्रमुख क. राजेन्द्र बुढा
२४. सामान्य प्रशासन बिभाग : प्रमुख क. लोकजंग हमाल
२५. साहित्य, कला तथा संस्कृति बिभाग : प्रमुख क. मोहन बुढा
२६. स्थानीय तह बिभाग ः प्रमुख क. चिरञ्जीबि शाही
२७. स्वास्थ्य तथा जनसंख्या बिभाग : प्रमुख क. बिष्णु ऐडी
२८. कोष तथा आर्थिक ब्यवस्थापन बिभाग : प्रमुख क. लाल ब. ओली
प्रदेशसभा निर्बाचन क्षेत्र क र ख समन्वय कमिटी
प्रदेशसभा निर्बाचन क्षेत्र समन्वय कमिटी (क)
१. संयोजक क. पेम्बा गरुङ्ग भोटे बुढिनन्दा
२. सचिब क. दिपेन्द्र बुढा स्वामिकार्तिक गा.पा.
३.सदस्य क. डबल बि.क जगन्नाथ गा.पा
४. क. मनिराम बुढा स्वामिकार्तिक गा.पा
५. क. कर्ण बहादुर भण्डारी हिमाली गा.पा
६. क. डम्मर शाही जगन्नाथ गा.पा
७. क. शुसिला शाही बुढिनन्दा न.पा
८.क. सर्पलाल गिरी बुढिनन्दा न.पा
९. क. मिन ब. सिंह बुढिनन्दा न.पा
१०. क. रुद्र मल्ल बुढिनन्दा न.पा
११. क. दान ब. जेठारा बुढिनन्दा न.पा
१२. क. धनलाल कँडारा स्वामिकार्तिक गा.पा
१३. क. रविन्द्र खत्री जगन्नाथ गा.पा
१४. क. मन ब. भण्डारी स्वामिकार्तिक गा.पा
१५. क. सुकबिर कँडारा बुढिनन्दा न.पा
१६. क. दानसिंह रोकाया हिमाली गा.पा.
प्रदेश समन्वय कमिटी (ख)
१. संयोजक क. दिपक कुमार डिसी
२. सचिब क.दिल ब. कुवर बुडिगंगा न.पा
३. सदस्य क. जगदेवी रोकाया गौमुल गा.पा
४. क. सगुने रोकाया गौमूल गा.पा.
५. क. धन ब. थापा बुढिगंगा न.पा.
६. क. केशव बुढा त्रिवेणी न.पा
७. क. जहरसंह ऐडी त्रिवेणी न.पा
८. क धन ब. धामी खप्तडछेडेदह गा.पा
९. क. धिर बहादुर सिंह बडिमालिका न.पा.
१०.क. परे बडुवाल बडिमालिका न.पा
११. क. लोक बहादुर शाह खप्तडछेडेदह गा.पा.
१२. क. चक्र बहादुर साउँद त्रिवेणी न.पा.
१३. क. कलक बहादुर साउँद त्रिवेणी न.पा.
१४.क. जगत बुढा त्रिवेणी न.पा.
१५. क. भिम ब. बि.क त्रिवेणी न.पा.
१६. क. बीर ब. रावल खप्तडछेडेदह गा.पा
१७. क. गणेश थापा बुडिगंगा न.पा.
१८.क. कृष्ण ब. बाँनियाँ बुढिगंगा न.पा
१९. क. लाल बहादुर धमी खप्तडछेडेदह गा.पा
२०. क. बुद्ध बहादुर धामी खप्तडछेडेदह गा.पा
कार्यालयमा
१. अध्यक्ष क. कालीबहादुर शाही
२. सचिब क. भरत बहादुर बुढा
३. सदस्य क. गगन ब. रावल
४. सदस्य क. लाल ब. ओली
५. सदस्य क. जनक कुमार बोहरा
६. सदस्य क. अर्जुन ब. रोकाया
७. सदस्य क. नयाँराम बि.क.
स्थानीय पालिका संगठन कमिटी ईञ्चार्ज र सह–ईञ्चार्ज
१) हिमाली गाउँपालिका
१. ईञ्चार्ज क. बृखलाल भण्डारी
२. सह–ईञ्चार्ज क. लालजित थापा
३. सह–ईञ्चार्ज क. बिसि पाण्डे
४. सह–ईञ्चार्ज क. गोरख ब. सार्की
५. सह–ईञ्चार्ज क. पुर्ण ब. रोकाया
६. सह–ईञ्चार्ज क. नरजंग मल्ल
७. सह–ईञ्चार्ज क. छप्कीलाल बुढा
ख) स्वामिकार्तिक गाउँपालिका
१. ईञ्चार्ज क. रमेशराज बि.क
२. सह–ईञ्चार्ज क. बृज बम
३. सह–ईञ्चार्ज क. राजेन्द्र बुढा
४. सह–ईञ्चार्ज क. युवराज शाही
५. सह–ईञ्चार्ज क. सुरेश बि.क
६. सह–ईञ्चार्ज क. बिरेन्द्र रोकाया
७. सह–ईञ्चार्ज क. चिरञ्जिबी शाही
ग) जगन्नाथ गाउँपालिका
१. ईञ्चार्ज क. जनक बिष्ट
२. सह–ईञ्चार्ज क. कटक विष्ट
३. सह–ईञ्चार्ज क. कृष्ण कुमार बम
४. सह–ईञ्चार्ज क. ऐन बहादुर सार्की
५. सह–ईञ्चार्ज क. चैते ल्वार (मदन)
६. सह–ईञ्चार्ज क. चन सार्की
७. सह–ईञ्चार्ज क. गौरी सार्की
घ) बुढिनन्दा नगरपालिका
१. ईञ्चार्ज क. भरत बि.क
२. सह–ईञ्चार्ज क. मोहनलाल दमाई
३. सह–ईञ्चार्ज क. सृष्टी रेग्मी
४. सह–ईञ्चार्ज क. राजन रोकाया
५. सह–ईञ्चार्ज क.जय ब. रोकाया
६. सह–ईञ्चार्ज क. राधिका बोगटी
७. सह–ईञ्चार्ज क. रंगलाल बोगटी
८. सह–ईञ्चार्ज क. मनराज भण्डारी
ङ) गौमूल गाउँपालिका
१. ईञ्चार्ज क. हरी बहादुर रोकाया
२. सह–ईञ्चार्ज क. महेन्द्र धामी
३. सह–ईञ्चार्ज क. गोरख बोहरा
४. सह–ईञ्चार्ज क. नरेश रोकाया
५. सह–ईञ्चार्ज क. कलक ब. सिंह
६. सह–ईञ्चार्ज क. सिता थापा
७. सह–ईञ्चार्ज क. कर्ण बुढा
च) बडिमालिका नगरपालिका
१. ईञ्चार्ज क. बिनोद कुमार बि.क
२. सह–ईञ्चार्ज क. लाल ब. कार्की
३. सह–ईञ्चार्ज क. लछी बि.क
४. सह–ईञ्चार्ज क. बुद्धि बोगटी
५. सह–ईञ्चार्ज क. राजेन्द्र बि.क
६. सह–ईञ्चार्ज क.किट्टो ल्वार
७. सह–ईञ्चार्ज क. बिष्णु रावल
८. सह–ईञ्चार्ज क. डम्बर महत
९.सह–ईञ्चार्ज क. तुला बि.क
छ) खप्तडछेडेदह गाउँपालिका
१. ईञ्चार्ज क. दिपक रावत
२. सह–ईञ्चार्ज क. दिल रावत
३. सह–ईञ्चार्ज क. गणेश शाही
४. सह–ईञ्चार्ज क. मान ब. बुढा
५. सह–ईञ्चार्ज क. जगत बुढा
६. सह–ईञ्चार्ज क. दान ब. रोकाया
७. सह–ईञ्चार्ज क. चन्द्र नाथ
८. सह–ईञ्चार्ज क. पवित्रा शाही
९.सह–ईञ्चार्ज क. पदम नेपाली
ज) बुढिगंगा नगरपालिका
१. ईञ्चार्ज क. राम बहादुर बाँनिया
२. सह–ईञ्चार्ज क. हिरेन्द्र बाँनिया
३. सह–ईञ्चार्ज क. मनादेवी जैशी
४. सह–ईञ्चार्ज क. अर्जुन कटुवाल
७. सह–ईञ्चार्ज क. हिक्मत थापा
८. सह–ईञ्चार्ज क. देवु खाती
९.सह–ईञ्चार्ज क. किष्न थापा
१०.सह–ईञ्चार्ज क हिरामणी जैशी
११. सह–ईञ्चार्ज क. पदम भण्डारी
झ) त्रिवेणी नगरपालिका
१. ईञ्चार्ज क. क. नरेन्द्र ब. बुढा
२. सह–ईञ्चार्ज क.जंग बहादुर रावल
३. सह–ईञ्चार्ज क.जहरसिंह मिजार
४. सह–ईञ्चार्ज क. खडक बुढा
५. सह–ईञ्चार्ज क. दान ब. बुढा
६. सह–ईञ्चार्ज क. दल ब. खत्री
७. सह–ईञ्चार्ज क. दयाराम खत्री
सल्लाहकार परिषद
१. संयोजक क. जंगबहादुर गिरी
२. सह–संयोजक क. नवराज जैशी
३. सदस्य क. कर्ण विष्ट
४.क. रामलाल बोगटी
५.क. नरजन डँडाल
६. क. लाल ब. शाही
७. क. धनी शाही
८. क. जया ल्वार
९. क. बुद्धिसिंह थापा
१०.क. देविचन्द्र रोकाया
११ क. प्यारुनाथ सुनार
१२.क. ध्यान ब. रोकाया
१३ क. नरपति कटेल
१४.क. दल बि.क.
१५. क. नरजंग धामी
१६. क. देव ब. थापा
१७. क. मनबिर गिरी
जिल्ला कमिटीमा मनोनित सदस्यहरू
१. क. लाल ब. विष्ट जगन्नाथ साविक एमाले
२. क. तुलाराम जैशी बडिमालिका
३. क. राजकला सार्की हिमाली
४. क. हंश ब. सिंह बुढिगंगा
५. क. मन ब. रोकाया स्वामिकार्तिक
६. क. रमेश नेपाली बुढिगंगा
७. क दिपराज गिरी बुढिनन्दा
८. क. काल्च्या ढोली बडिमालिका
९. क. शेर ब. शाही त्रिवेणी
१० क. दान ब. खड्का बुढिगंगा (साबिक एमाओवादी)
११. क. दान ब. बुढा
१२. क. लाल ब. बि.क
१३. क. बिरेन्द्र रोकाया
१४. क. राजन बुढ्थापा
१५. क. काँशी नेपाली बडिमालिका साविक नेकपा एमाले
जहरसिंह थापालाई प्रदेश कमिटीको सदस्य पदमा मनोनितका लागि प्रदेश कमिटीमा सिफारिस गरिएको छ ।

फेसबुक प्रतिक्रियाहरु

[gs-fb-comments]

चर्चामा

सम्बन्धित समाचार